• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Címlap Oviknak Zöld foglalkozások Színek és formák
Színek és formák Nyomtatás

Természettel kapcsolatos ovis foglalkozásainkon az iskoláknak szóló programokkal ellentétben csak nagy ritkán ejtünk szót konkrét fajokról, fogalmakról. Úgy véljük, hogy a kicsiknél ennél sokkal fontosabb a felfedezés örömének megélése, a természetben lévő izgalmas színek, formák megismerése.

Sok esetben találunk olyan formákat, amelyek még az óvó néniket is meglepik. Ki gondolná, hogy a természet a szabályos geometriai formák tömkelegét rejtik? De a kicsiknél még nem a formák neve számít, hanem a keresgélés, a rácsodálkozás, az emlékek gyűjtése. A környezeti nevelést nem lehet elég korán kezdeni, de a megfelelő eredményhez a megfelelő módszerek kellenek.

 

Helyszín: Döbrönte határa, vagy igény szerint más természeti környezet.

 

A foglalkozás ára: 13.000 Ft / 45 perc

 

Fényképeink

Statisztika

Tagok : 853
Tartalom : 48
Webcímek : 7
Tartalom találatai : 109736