Címlap Suliknak Kézműves műhelyeink
Kézműves foglalkozások Nyomtatás

Egyesületünk munkatársai évek óta foglalkoznak gyermekprogramok szervezésével, lebonyolításával, így sok-sok tapasztalatra tettek szert a kézműves programok lebonyolítása terén is. A sok választható foglalkozás lehetővé teszi, hogy a rendezvények szervezői a számukra legideálisabbat válasszák, igazítva azt programjuk arculatához. Egyesületünk a következő kézműves programokat tudja biztosítani: gyertyamártás, papírmerítés, kötélverés, textilfestés (batikolás, festékes technikák), decuopage /szalvétatechnika, gyöngyszövés, gyöngyhímzés, ékszerkészítés (különféle anyagokkal), nemezelés, fonalas munkák (szövés, hímzés, kötés, horgolás), varrás, ytongfaragás, bőrmunkák, hangszerkészítés (dob, síp, zúgattyú), játékkészítés (bábok, társasjátékok, stb.), origami, mandalakészítés különböző technikákkal, kosárfonás, agyagozás, gipszmunkák (öntés, festés), álarckészítés, tojásdíszítés (festés, írókázás, ragasztás, tekerés, stb.), ajándékkészítés, csuhémunkák, üvegfestés, papírmunkák, bábkészítés, méhviasz díszek, kalligráfia, nyomdászat, címerfestés, fegyverkészítés (kard, lándzsa, pajzs, sisak).

Tudnivalók:

Egy-egy kézműves műhely ára: 3.000 Ft/óra/foglalkoztató, mely ár nem tartalmazza az anyagköltséget (60-1000 Ft./fő), és az utazási költséget. Felhívjuk figyelmüket arra, hogy egy foglalkoztató legfeljebb 12 gyermeket tud egyszerre fogadni.

Fényképeink

Tagok : 1203